Na temat nieruchomości – kobidz.org.pl

Nieruchomości – przykłady i dobre rady

inteligentne mieszkanie, inteligentne sterowanie oświetleniem

Komputeryzacja wkracza we wszystkie sfery naszego życia. Znakomitym przykładem jest inteligentny system w domu, zapewnia bowiem komfort i bezpieczeństwo. Nawet własne m o niewielkiej powierzchni można urządzić w inteligentną technologię.

Sprężyny

Źródło: http://www.sxc.hu/
Sterowanie sprzętami odbywa się za pomocą telefonu komórkowego.
Inteligentne sterowanie oświetleniem na blogu autora oszczędza do kilkudziesięciu procent wartości eksploatacji mieszkania, energii cieplnej i elektrycznej. W instalację bezprzewodową można urządzić każde mieszkanie bez niezbędności obkuwania murów. Podzespoły są instalowane w puszkach podtynkowych i kontaktach elektrycznych, a ich pracą przewodzi nieznacznych wymiarów centralka. Dzięki wykorzystaniu technologi radiowej można bezinwazyjnie powiększać układ o dodatkowe funkcjonalności, rozkładając wydatki w czasie, a w przypadku przeprowadzki, zabrać każde części ze sobą.

Pragniemy Cię nakłonić do przeczytania naszego następnego artykułu. Po prostu kliknij odnośnik (http://zcipajos.pl/oferta/rekuperacja) i oglądaj bez ograniczeń to, co najlepsze.

/J]

System inteligentne mieszkanie strona internetowa tutaj skrywa sporo działań. Niewidzialne dla oka czujniki dbają o bezpieczeństwo, odpowiadają za wykrywanie otwarcia okien, czujki dymu, zalania, a również czujki ruchu. Części te, w większej części sytuacji są urządzeniami na baterie, dzięki czemu można je umiejscowić w dowolnym miejscu.
Inteligentny program kierowania mieszkaniem ma w zasadzie nieograniczone możliwości. Steruje każdymi działaniami w domu, oświetleniem, ogrzewaniem, roletami, klimatyzacją, poziomem wilgotności i systemem alarmowym.

Dzięki wydajnemu interfejsowi zezwala w prosty i szybki sposób dozorować każde parametry przez telefon, tablet i laptop.

Tags:

About

View all posts by