Na temat nieruchomości – kobidz.org.pl

Nieruchomości – przykłady i dobre rady

Dom – kupić czy wynająć?

Dla większości z nas kupno domu będzie „inwestycją życia”, na którą wydajemy najsporzej pieniędzy. Prywatna posiadłość stanowi najczęściej największy i najważniejszy składnik naszego dobytku.

wynajem mieszkań białystok

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
osoba

Autor: jasonwoodhead23
Źródło: http://www.flickr.com
W domu przeżywamy wspaniałe familijne momenty, tu dorastają nasze dzieci, to w nim celebrujemy święta a także istotne familijne uroczystości. To miejsce ogromnie wyjątkowe, nasz prywatny azyl, w jakim szukamy odpoczynku od świata. Właśnie dlatego na decyzję o zakupie apartamentu ogromny wpływ mają emocje, jakie w przypadku decyzji pieniężnych bywają właściwie szkodliwym doradcą. Tymczasem konsekwencje finansowe zakupu nieruchomości są bardzo poważne oraz mają oddziaływanie na nasze życie przez paręnaście, a nawet kilkadziesiąt następnych lat. Właśnie stąd jest bardzo ważne, aby decyzję do głębi przemyśleć. Dzisiaj postaram się pomóc w odpowiedzi na pytanie czy korzystniej jest zakupić, czy może nająć mieszkanko dla Ciebie oraz Twojej familii oraz jak znaleźć dom (kliknij) na sprzedaż Białystok? (zajrzyj na www.koronanieruchomosci.pl)

Najem domu (warto przeczytać na www.koronanieruchomosci.pl) to alternatywa korzystniejsza od skredytowania jego kupna w momencie, jeżeli wynajmujemy takie mieszkanko razem z innymi osobami. Najtaniej najmować w parę osób. Wynajmując takie mieszkanko w 4 osoby możemy zapłacić o wiele mniej aniżeli w wypadku, gdyby taka osoba chciała nabyć apartament i co miesiąc płacić raty na przykład za garsonierę. Wtenczas jest to znacznie większa kwota. Natomiast najmując dokładnie takie mieszkanko w kilka osób możesz nawet o połowę obniżyć koszta.

Jednak jeżeli zdecydowanie pragniemy nabyć mieszkanie, to wtedy opłaca się korzystać na przykład z projektu Mieszkanie dla Młodych, gdyż – dzięki niemu możesz liczyć na rządowa dotację. W grę wchodzi także wynajem mieszkań Białystok.

Tags:

About

View all posts by