Na temat nieruchomości – kobidz.org.pl

Nieruchomości – przykłady i dobre rady

Billboard jako nośnik reklamy o obszernych formatach

  • Home
  • Uncategorized
  • Billboard jako nośnik reklamy o obszernych formatach
Mimo, iż żyjemy w czasach cyfryzacji i dostępu do masy kanałów w telewizji, coraz więcej osób przestaje korzystać z takiego typu medium.
reklamy przyjmowane są przeważnie w internecie, a także w świecie rzeczywistym.

IT

Autor: FaceMePLS
Źródło: http://www.flickr.com

Billboardy przystanki autobusowe, środki komunikacji miejskiej, czy auta wciąż zostają nośnikiem osiągalnym dla każdego. Moc billboardu tkwi w jego prostocie. Jest to połączenie wyrażeń i obrazu. Billboardy Warszawa są nośnikiem reklamy o sporych wymiarach, najczęściej występującym w postaci tablicy, albo plakatu. Billboardy bywają podświetlone, ażeby były widoczne w porze nocnej.
billboardy warszawa

Autor: Murator
Źródło: Murator
Wskazane jest wykorzystywać billboardy, aby zwrócić uwagę nabywców na nowo powstały towar, lub odświeżyć prezencja.
pity

Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
Tożsamość wielu marek została zbudowana dzięki każdego rodzaju reklamie zewnętrznej. Do tej pory jako medium wspomagające strategię wyróżniania marki, w dzisiejszych czasach stanowczo ugruntowuje swoją pozycję będąc aktywnie stosowaną formą każdej większej kampanii reklamowej i stając się nośnikiem nadzwyczaj pomocnym w umacnianiu wizerunku marki. Najbardziej przyciągający wzrok billboard to taki, jaki opisuje konkretny artykuł, albo usługę przedstawiony w prosty, jasny sposób.

Ważne jest, by reklama przedstawiona na billboardzie była naprawdę skuteczna i przynosiła wymierne skutki w formie podniesienia sprzedaży, powiększenia świadomości marki, korzystnej zmiany postrzegania marki. Odpowiednie wykorzystanie reklamy zewnętrznej nierozerwalnie łączy się z oryginalnym, zajmującym uwagę przekazem.

Tags:

About

View all posts by