Co to jest siatka do styropianu i do jakich zastosowań służy ona robotnikom na budowach?

Nieważne, czy też żyjesz w domu wolnostojącym czy w bloku, wszelakie budowle mieszkalne należałoby przed zimą docieplić. Z pewnością jest Ci znajomy obraz robotników budowlanych , którzy stoją na rusztowaniu , które jest ustawione przy jakiejś ściance.
Istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że usługa, którą aktualnie wykonują to akurat tak zwane ocieplenie budynku.

siatka do styropianu

Autor: AlphaLab Startup Accelerator
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak w jaki sposób się to właściwie robi? Otóż na ogół używa się do tego styropian. Jest on dodatkowo wzmacniany zatem ujmując profesjonalnie zbrojony za sprawą czegoś takiego jak siatka do styropianu. Podobną siatkę wykorzystuje się również przy złączaniu ze sobą płyt karton-gips. Wszakże siatka do styropianu jest w przeciwieństwie do czynności przy płytach gips-karton zatapiana nie w gipsie szpachlowym, tylko w kleju do styropianu.

Nie ma co czekać, takie rzadkie okazje należy szybko wykorzystywać, więc nie czekaj i szybko sprawdź kompletną ofertę (https://decostar.pl/kategoria/mala-architektura/semmelrock-mala-architektura/).

Taka siatka do styropianu produkowana jest z włókna szklanego, z jedwabiu bądź z rowingu przy wykorzystaniu splotu gazejskiego lub naturalnego, zatem płóciennego. Za pomocą specjalistycznych materiałów taka siatka do styropianu gwarantuje wytrzymałość na alkalia oraz podwyższa wytrzymałość mechaniczną.

Produkty

Autor: OKNOPLAST-Kraków
Warto wspomnieć, iż siatka do styropianu przeznaczona jest do montażu podtynkowego przy ociepleniach z włókna szklanego. Taka siatka do styropianu oferowana jest w całych rolkach, o różnorodnych wymiarach, które można dzięki temu dostosować do określonych czynników.

Dla przykładu siatka do styropianu może posiadać rozmiar pięćdziesiąt metrów kwadratowych i grubość 145. Tego typu siatka do styropianu mogłaby być powlekana żywicą polimerową. Ważne, aby siatka do styropianu miała właściwy atest, czyli gwarantowała bezpieczeństwo używania.