Piękniejszy dom, czyli jak zdobyć nabywcę na mieszkanie

Średni czas potrzebny na zbycie nieruchomości w Polsce, wynosi co najmniej trzy miesiące. Jak sprzedać mieszkanie jak najszybciej? Dzięki niskobudżetowym metodom oferowanym przez Home Staging, powierzchnia mieszkalna zostanie właściwie przygotowana i nastawiona na szybką transakcję.

Co oznacza Home Staging?

Mus z limonki   Kolor Roku 2011

Autor: Dulux
Źródło: Dulux

Home Staging opiera się na użyciu technik marketingowych, zmieszanych ze stylizacją wnętrzarską, w celu uatrakcyjnienia oferty handlowej i szybszej sprzedaży mieszkania. Home Staging obejmuje niskobudżetowe działania kładące nacisk na funkcjonalność, wygląd i pozytywny odbiór nieruchomości przez potencjalnych klientów.
Odpowiednia stylizacja nieruchomości jest jednym z narzędzi Home Stagingu. Nie należy jednak utożsamiać usługi z szeroko rozumianą architekturą wnętrz. Odwiedź: .

Mechanizmy Home Stagingu przynoszą zysk obu stronom transakcji. Sprzedawcy prezentują estetyczny produkt o dobrej jakości, a nabywcy decydują się na najkorzystniejszą ofertę.

Efekt bez trudu

Okna marki Roto

Autor: Roto Frank
Źródło: www.roto.pl

Powszechnym problemem jest fakt, że właściciele nie posiadają odpowiedniej perspektywy, by krytycznym okiem spojrzeć na własne mieszkanie lub dom, gdy podejmują decyzję o sprzedaży i wycenie. Nie znają także bieżących trendów i preferencji nabywców. Oferty drogich domów i mieszkań, nienadających się do zamieszkania bez renowacji, mają kłopoty ze znalezieniem odpowiedzi.

Znaczna część sprzedających nie wie, że nawet niewielki wkład finansowy w podstawowe naprawy i wymianę zużytych części wyposażenia wystarczają, żeby mieszkanie lub dom sprzedały się na przysłowiowym pniu.

Jeżeli ten tekst jest dla Ciebie warty uwagi, to kliknij tu! Zaprezentowane tam treści także Cię zaciekawią – to bardzo użyteczne informacje (https://nagrobne.pl/wzory/).

Sprawdź dodatkowe informacje: .

Drobne usprawnienia i zmiany wchodzące w skład Home Stagingu, stanowią znakomitą opcję dla osób, które nie mają pomysłu jak sprzedać dom oraz w jaki sposób niezwłocznie sprzedać mieszkanie. Wykwalifikowani pracownicy są zaopatrzeni w wiedzę o najnowszych trendach w dziedzinie mieszkaniowym i doświadczenie w zarządzaniu projektami, przy równoczesnym uwzględnieniu czynnika ekonomicznego.