Z jakich powodów reklama na telebimach cieszy się taką popularnością, jaką konstrukcję posiada typowy panel LED.

Reklama na telebimach jest coraz bardziej popularna, zresztą trudno się dziwić, jeżeli posiada tak duże zalety. Klasyczne metody zewnętrznej reklamy, takie jak plakaty czy bilboardy są statyczne. Jeśli pojawi się już na nich coś, to będzie tam widnieć przez dłuższy czas, ponieważ do zmiany niezbędna jest wizyta pracownika, który po prostu naklei nową reklamę.

telebimy reklamowe

Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com
Zupełnie odmiennie sytuacja wygląda w przypadku telebimów. Dzięki temu, że obraz jaki się na nich wyświetla będzie podawany z systemu sterującego, to możliwości na jego zmienianie są praktycznie nieograniczone. Nie ma żadnego problemu, żeby jakaś reklama była wyświetlana przez parę dni pod rząd, lecz nie będzie także żadnego, żeby co pięć minut wyświetlać kolejną – więcej o autorze. Co więcej nowoczesne telebimy pozwalają na wyświetlanie dynamicznych obrazów w świetnej jakości. To będzie dawać kolejne możliwości twórcom reklam, bo w miejsce statycznych przekazów można klientom zaproponować niedługie filmiki albo dynamiczne reklamy, jakie będą się cechować znacznie większą skutecznością.

Bilbord reklamowy

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Typowy telebim Bydgoszcz Fordońska złożony jest z wielu malutkich punkcików, a każdy z nich składa się z kolei z trzech diod. Sterując odpowiednio natężeniem światła wszystkich diod dostaje się widzialny kolor punktu, a w rezultacie końcowy obraz. Ogromnym plusem telebimów jest ich dużo większa widzialność, niż tradycyjnych form reklamowych. Ekran led opole krakowska pracować może w każdych warunkach pogodowych i zawsze będzie go widać, nawet w całkowitej ciemności czy padającym deszczu. Jest to zasługa właśnie wspomnianych wcześniej diod, które się charakteryzują bardzo dużą jasnością.

Jeśli prezentowana w tym artykule tematyka jest według Ciebie ciekawa, to dodatkowo zobacz również inne warte przeczytania (http://www.studioprinter.pl/oklejanie-witryn/) teksty.

Ekrany LED przeważnie mają budowę modułową, czyli składają się z niewielkich bloków, jakie da się ze sobą łączyć. Przez to da się za ich pomocą zbudować dokładnie taką wielkość telebimu, jakiej się będzie potrzebować, a po skończeniu emisji rozebrać wszystko i użyć do innego projektu. Mając na uwadze wymienione zalety wiele będzie wskazywać na to, ze telebimy zyskają jeszcze w najbliższym czasie na popularności.