Elementy wykończeniowe w domu, czyli jak nie stracić nerwów o krok od zakończenia budowy – przeczytaj więcej

Ten etap budowy domu, który można nazwać wykończeniówką, zwykle nie należy do najprostszych. Bywa, że z tego powodu dochodzi do spięć wśród małżonków, bo obie strony, zmęczone długotrwałą budową lub remontem, nie mają siły na etap wykończeniowy, zbierają się do tego niedbale lub najzwyczajniej w świecie nie mają pomysłu na urządzenie mieszkania. Tutaj często podejmują decyzję, by wynająć architekta, który fachowo zbada nasze potrzeby i zadba o to, że na czas wszystko będzie dograne i skończone.

Łazienka często jest tym pomieszczeniem, w którym sporo elementów jest z góry

meble łazienkowe

Autor: xlrider
Źródło: http://www.flickr.com

określonych. Wiadomo, iż nie może zabraknąć w niej umywalki (np. umywalki Koło), wanny albo prysznica oraz toalety. Jednak i tu możemy się zawahać – czy decydować się także na bidet? Czy przejrzeć taki sortyment jak wanny prostokątne i rogowe? Architekt wnętrz podpowie, jaki rozkład mebli (szafek, blatów obok umywalki Koło) i układ białej zabudowy będzie najkorzystniejszy i pozwoli dać dużo przestrzeni użytkowej – umywalki koło w Ceneo. Architekt doradzi również, czy wanny w kształcie prostokąta nadal będą modne i czy warto w nie zainwestować. Przy wykończeniówce możemy zrobić jeszcze kilka kroków, by było przytulnie.

W funkcji fantastycznego dogrzewacza naszego gniazdka spiszą się kominki otoczaki czarne Koszalin, Opole czy Warszawa mają sporo handlowców, którzy tematykę kominków mają w jednym palcu. Można ich bez trudu znaleźć wpisując „kominki Warszawa” albo „kominki Koszalin”. Lista wyszukiwania na pewno nas usatysfakcjonują. Ważnym elementem, który na pewno także ”ogrzeje” nasze gniazdko będą lampy.

Eleganckie lampy stojące albo wiszące zgrane z wnętrzem i dające jasne, ale miłe dla oka światło spowodują, iż będzie w nim przyjemnie i miło. Elektronarzędzia Graphite pomogą przymocować do ścian punktowe źródła światła, lecz także obrazy, ramki na zdjęcia, regały czy też karnisze.

Do stabilnego zamontowania wszystkich części wykończeniowych sprawdzą się z pewnością elektronarzędzia Graphite. Każda „złota rączka” musi posiadać taki zestaw u siebie i móc używać w każdej chwili, szczególnie, gdy zdarzy się się jakaś usterka.
Artykuły znajdziesz tutaj: najciekawsze oferty