Ludzie lubią swoją prywatność, szczególnie tacy, którzy mieszkają w blokach i mają sąsiadów tuż za ścianą

Nieważne czy mamy dom pod lasem,, czy apartament w kamienicy. Każdy człowiek pragnie mieć swą prywatność. Przez to warto zamontować dźwiękoszczelny izolator na mury.
Jeżeli mieszkamy w bloku i prawie ze wszystkich stron mamy jakiegoś sąsiada, to deweloper nie da nam gwarancji, że będą to cisi ludzie.

płot

Autor: daryl_mitchell
Źródło: http://www.flickr.com
osoby

Autor: Malte Hempel
Źródło: http://www.flickr.com
Może być tak, że będzie nas złościć głośne słuchanie muzyki albo ujadanie psiaka. Poza tym świadomość, że my słyszymy ich, powoduje, że jesteśmy pewni, że oni także nas słyszą. By czuć się dobrze w swoim mieszkaniu, trzeba zainwestować w korek ścienny. Jest to fantastyczny sposób na wyizolowanie wszelakich dźwięków. Badania udowodniły, że nowe korki pochłaniają nawet do 95% wszystkich hałasów. Spowoduje to, że będziemy czuć się w swoich czterech kątach naprawdę swobodnie. Na dodatek, korek daje też ochronę przed zbytnim nagrzewaniem się domu latem i nadmiernym wychładzaniem go zimą.

Czy zdziwił Cię opublikowany tutaj tekst? Aby zgłębić zagadnienie kliknij tutaj i poznaj więcej szczegółów (https://www.warynski.pl/warynski-s-a-grupa-holdingowa-mecenasem-nowego-muralu/) – na pewno będą dla Ciebie zaskakująco ciekawe.

Dzięki temu będziemy mogli łatwiej utrzymać wewnątrz wymarzoną temperaturę. Oprócz tego zatrzymuje on wilgoć, dlatego na murach nie powinny pojawić się grzyb czy pleśń. Nowoczesne korki bywają sprzedawane zazwyczaj w wersji płyt, które po prostu trzeba przykleić do ściany przy użyciu kleju do korka ściennego. Montaż wydaje się być niebywale prosty i nie wymaga najęcia ekipy budowlanej.

Jeżeli zapragniemy pozostawić korek na ścianie tak, żeby był widoczny, to musimy wybrać opcję dekoracyjną. Jest ona bardziej kosztowna, ale wygląda oryginalnie. Możemy wówczas wybrać również kolor.