Co posiadają klimatyzatory Hyundai?

Firma Hyundai Corporation została utworzona w 1976 roku jako dział importu oraz eksportu Hyundai Group. Firma skupiała się na inwestycjach zagranicznych, które związane były z energetyką i ciężkimi chemicznymi produktami.

Zima na tarasie

Autor: Plastivan
Źródło: Plastivan
Równocześnie uczestniczyła w rozwoju zasobów całego globu.

W ofercie firmy można znaleźć klimatyzatory Hyundai wysokiej jakości. Firma do swoich produktów wprowadziła dużo ulepszeń przykładowo opcję Wi-Fi, którą można opcjonalnie podłączyć do klimatyzatorów konkretnej serii i umożliwia ona zarządzanie klimatyzatorem z dowolnego miejsca na ziemi poprzez przenośne narzędzie. Klimatyzatory Hyundai mogą funkcjonować bez przerwy nawet w bardzo niskich, panujących na zewnątrz temperaturach, które sięgają -15 stopni. Te klimatyzatory są zaopatrzone w tego typu opcje jak Auto Restart, Tryb Turbo, opieka przed nawiewem powietrza chłodnego w funkcji ogrzewania. Są również zaopatrzone w opcję odszraniania i filtr przeciwpyłkowy. Jako alternatywne wyposażenie można dokupić moduł Wi-Fi oraz filtr z jonami srebra. Wszystkie produkty są objęte 3 letnią gwarancją producenta.
lampy

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Klimatyzatory Hyundai powracają na rynek krajowy w nowej odsłonie. Marka jest rozpoznawalna przeważnie jako wytwórca samochodów, ale również znana jest ze swoich produktów RTV i AGD. Dystrybutor klimatyzatorów Hyundai ma całkowitą ofertę takiego koreańskiego wytwórcy. Począwszy od klimatyzatorów Split przez wersje multisplit na jednostkach kasetonowych czy też przypodłogowych kończąc. Bardzo ciekawy jest model Titanium, który posiada filtry z witaminą C oraz z jonami srebra. Przy jednorazowym kupnie klimatyzatora za minimalną sumę 5000 zł netto, firma dodaje lodówkę z energetycznymi napojami. Przykładowo schładzacz ścienny Hyundai jest sprzętem o wysokiej jakości.

Możemy czyścić filtr przeciwpyłowy sami pod bieżącą wodą albo przy użyciu opcji CLEAN.

Jeżeli potrzebne Ci kolejne źródło natchnienia, zajrzyj koniecznie (https://eshop.pronar.com.pl/klucz-facom-2) pod ten link. Znajdziesz w tamtym miejscu materiały zachowane przy pomocy zbliżonej narracji.

Mocną stroną jest również możliwość dokładnego ustawienia rotacji wentylatora przy użyciu sterowania procentowego.