Każda pani uwielbia spódnice, szczególnie jeżeli podkreślają one ich ładną talię

Spódnice w paski powinny znaleźć się w garderobie niejednej kobiety, ponieważ wydają się być ponadczasowe.
Są tacy, którzy twierdzą, że w spódnicach muszą chodzić wyłącznie smukłe kobiety.

awaria

Autor: Reinhold Polska

To nieprawda. Dobrze dobrana spódnica leżeć będzie idealnie każdej kobiety. Wystarczy ją dopasować do sylwetki. I w tym miejscu trzeba przemyśleć kilka spraw. Pierwsza z nich dotyczy odwiecznego pytania – za czy przed kolano. Druga sprawa dotyczy tego, jak bardzo spódnica jest obcisła. Materiał przylegający do bioder oraz ud będzie pasował jedynie szczupłym oraz wysokim dziewczynom. Takie, które posiadają szersze biodra, powinny po prostu wybierać szersze kroje. Ważne wydaja się być także wzory. Paskowa spódnica będzie najlepszym rozwiązaniem dla wielu pań. Paski mogą być przecież poziome albo pionowo.

Nie czekaj! Jeśli intryguje Cię ten tekst, to kolejny ciekawy news (https://z-nami.eu/co-musi-zawierac-umowa-najmu/) znajduje się w poniższym linku. Przekaż nam swój komentarz – będzie nam niebywale przyjemnie.

I każda z tych opcji będzie pasowała innym paniom. Paski w poziomie poszerzają optycznie w biodrach i udach. Muszą zatem nosić je panie o chłopięcej budowie ciała. Z drugiej strony pionowe paski muszą znaleźć się w szafie tej pani, która posiada szersze uda i ma ochotę to zamaskować. Taki efekt będzie mocniejszy, jeśli spódnica będzie posiadała wysoki stan. Paski mogą mieć rzecz jasna różną szerokość i różne kolory. Stonowane zdają się być bardziej eleganckie i z pewnością świetnie sprawdzą się do pracy.

Spódnice w paski o żywych kolorach będą świetnie nadawały się na popołudniowe spotkania z przyjaciółkami albo na wyjazdy na wczasy.
Spódnica w paski wydaje się być niemal tak ponadczasowa jak mała czarna. Dlatego zawsze trzeba mieć ją w swej garderobie — najlepiej w kilku wersjach.