Przesuwane drzwi i szafy są obecnie niebywale popularne oraz prezentują się szykownie

Przesuwne systemy w drzwiach lub szafach są w naszym kraju dość świeżym pomysłem. Jednakże zyskują coraz szerszą rzeszę zwolenników.
Od jakiegoś czasu Polacy dość często kupują szafy do sypialni albo na korytarz z przesuwanymi drzwiami.

systemy

Autor: Klimatop
Źródło: www.klimatop.pl
systemy przesuwne

Autor: Dawid Dawidowski
Źródło: http://www.flickr.com
Daje to możliwość w znacznej mierze zaoszczędzić miejsce. Nie musimy się bać, że otwierające się drzwi w coś uderzą lub dla przykładu przyblokują wejście do jakiegoś pokoju. Wszakże przedpokoje w polskich mieszkaniach bywają małe. Systemy przesuwne, które są montowane w meblach oraz drzwiach, muszą być najwyższej jakości. Możemy zdecydować, zależnie od naszych upodobań, jaki system jest dla nas lepszy. Najważniejszym czynnikiem, którym musimy się kierować, będzie masa, którą system musi udźwignąć. Czy ma być to 80 kg czy może 120 kg? Oprócz tego należy zdecydować, czy mamy zamiar system przykręcić do ściany czy do stropu. Możemy także wybrać wersję, w której system będzie dodatkowo wyposażony w samozamykacze. Dość regularnie dokupowana bywa również maskownica. Zależnie od tego, w jakim stylu mamy urządzone nasze lokum możemy iść bardziej ku wersji drewnianej lub aluminiowej.

Poszukujesz nowych postów na ten intrygujący temat? Zachęcamy zatem do przeglądnięcia innej witryny. Jak to uczynić? Najedź na łącze do serwisu (http://www.dawsystem.pl/zwarcie-elektryczne-przyczyny-zapobieganie/).

Jeżeli zechcemy, to da się także zmienić kolor systemu. W industrialnych wnętrzach zwykle wybierany jest odcień czarny oraz biały.

Drzwi szklane wymagają innego podejścia do zadania. Trzeba wyszukać takiego typu przesuwniki, które nie będą wymagały robienia dziur w szkle. Będzie to wtedy wyglądało po prostu szykownie.