Czy opłacalne jest nabyć posesję od dewelopera?

Jeżeli obecnie szukasz mieszkania, które chciałbyś nabyć, wówczas bez wątpliwości powinieneś dokładnie przeglądać wszystkie propozycje. Jeśli mieszkasz w sporym mieście, na przykład w Krakowie, wówczas zdecydowanie powinieneś zastanowić się nad tym, w jakiej części miasta powinno znajdować się Twoje przyszłe mieszkanie.

Łóżko z czarną pościelą

Autor: Urbane Apartments
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy na przykład pracujesz w jednej ze wschodnich dzielnic, wtedy na pewno nie warto zastanawiać się nad kupnem mieszkania w dzielnicy położonej na zachodzie miasta. Jeśli zdecydujesz się na takie rozwiązanie, wtedy bez wątpliwości będziesz tego żałował – przede wszystkim z powodu długich dojazdów do pracy codziennie. Jeżeli już zdecydowałeś się, w jakiej dzielnicy miasta szukasz swojego wymarzonego mieszkania, wówczas zdecydowanie powinieneś również zastanowić się nad tym, czy chcesz zakupić mieszkanie (projekty domów modułowych z kosztorysem) bezpośrednio od dewelopera czy też raczej chcesz poszukać na rynku wtórnym (przeczytaj koniecznie). Kiedy jeszcze nie podjąłeś tej decyzji, wówczas bez wątpliwości chcemy poradzić Ci kupno mieszkania prosto od dewelopera (np.).

Ciekawi Cię ten tekst? Jeżeli tak, to odwiedź źródło farby sklep internetowy a przeczytasz tam interesujące informacje, które na długo zapadną Ci w pamięć.

Jakkolwiek mieszkania z drugiej ręki zwykle są o wiele tańsze, jednakże równie często okazuje się, że wymagane są dodatkowe prace remontowe. W konsekwencji najczęściej wydajesz o wiele więcej pieniędzy niż

Apartamenty mieszkalne

Autor: Mark Hogan
Źródło: http://www.flickr.com

założyłeś, a w dodatku nie masz od kogo domagać się odszkodowania. Kiedy zdecydujesz się na kupno mieszkania na rynku pierwotnym wtedy deweloper bez wątpliwości pozwala w umowie na reklamacje. Jeśli wybierzesz kupno mieszkania od dewelopera, wtedy możesz również liczyć na lepsze wyposażenie mieszkania. Jeżeli kupisz mieszkanie pod klucz (więcej tutaj:), wtedy możesz się do niego wprowadzić niemal tego samego dnia, co w przypadku mieszkań zakupionych na rynku wtórnym niestety nie jest zazwyczaj możliwe.

Jeśli chcesz się zapoznać z ofertami deweloperów w Twoim mieście, wtedy powinieneś na pewno poszukać w internecie, np. . Kiedy wpiszesz w wyszukiwarkę internetową frazę „mieszkania Kraków rynek pierwotny” wówczas stanowczo uda Ci się odnaleźć właśnie to, czego potrzebujesz. Znalezienie wymarzonego mieszkania będzie wówczas tylko kwestią czasu.