Projektoskop – unikalny portal budowlany!

Projektoskop – unikalny portal publikujący porady, informacje, niezwykle przydatne narzędzia oraz adresy firm a więc dokładnie to, czego będziemy potrzebować gdy zaczynamy myśleć o budowie domu, poszukujemy porad związanych z wyborem projektu, aranżacji, uprawiania ogrodu lub szukamy kontaktu z ekspertami a także innymi użytkownikami serwisu.

Quo vadis inwestorze

Autor: Archipelag
Źródło: Archipelag
Projektoskop to kilkanaście odmiennych tematycznie działów, co powoduje, że jest jednym z niewielu w kraju portali publikujących kompleksowe informacje powiązane z budownictwem, wykończeniami i aranżacją wnętrz oraz przestrzeni przylegającej do domu.

Strona wyróżnia się również kilkoma funkcjonalnymi narzędziami. Jedno z nich to graficzna wyszukiwarka projektów domów, która po pierwsze nie bazuje tylko i wyłącznie na elementach wyszukiwania takich jak np. ilość kondygnacji czy wielkość powierzchni użytkowej, ale pozwala odnaleźć projekty o konkretnym ułożeniu pomieszczeń. Gdy chcemy aby np. jadalnia sąsiadowała z salonem w okna sypialni wychodziły na ogród – nie ma problemu. Wystarczy na mini rzucie domu wybrać odpowiedni rozkład pomieszczeń, a natychmiast wyświetli się pełna lista projektów precyzyjnie odpowiadających naszym oczekiwaniom.

Unikalne projekty budowlane stanowią jedna z najchętniej wyświetlanych kategorii. Bardzo dużą popularnością cieszą się także liczne artykuły i poradniki koncentrujące się wokół tematów takich jak: poszczególne etapy budowy domów, prace związane z pielęgnacją ogrodu, elementy usytuowane wokół domu (basen, taras), materiały i instalacje a także instruktażowe filmy takie jak np.stawianie stropu w jeden dzień lub testy drzwi antywłamaniowych.Dodatkowo w Strefie fachowca i w dziale Prawo Budowlane dostępne są szczegółowe i na bieżąco aktualizowane informacje o rynku, normach budowlanych i przepisach prawnych. W tym miejscu umieszczone są także wzory gotowych pism i umów, których z pewnością będziemy potrzebować w trakcie budow https://www.archipelag.pl/projekty-domow/domy-energooszczednetakże osobny dział dla wszystkich internautów lubiących spędzać wolne chwile w ogrodzie oraz chcących dowiedzieć się więcej w temacie jego pielęgnacji. Encyklopedia roślin, dział poświęcony ich ochronie, comiesięczny wykaz prac w ogrodzie oraz publikacje związane z aranżacją i pielęgnacją zieleni to wiodące kategorie w których znajdują się porady specjalistów i przydatne informacje. Zobacz również

Wszystkie osoby, rozważające budowę domu, wybierające projekt, poszukujące informacji o branży budowlanej, chcące poczytać o tematach związanych z aranżacją wnętrz i pielęgnacją ogrodu lub chcące podyskutować na forum zapraszamy na portal które dopiero zaczynają myśleć o własnym domu lub są w trakcie jego budowy zachęcam do wejścia na stronę Wartościowe artykuły, forum czy porady ekspertów na pewno okażą się ciekawą wskazówką oraz unik https://www.archipelag.pl/projekty-domow/parterowe